O firmie

Firma EURO-SPAW powstała w 1999 roku, w obecnej formie prawnej nasza firma funkcjonuje od 2007 roku. Jesteśmy wykonawcą instalacji technologicznych dla przemysłu energetycznego, paliwowego oraz chemicznego. Realizujemy budowy, naprawy i modernizacje zbiorników magazynowych bezciśnieniowych i niskociśnieniowych dla paliw i chemikaliów. Specjalizujemy się również w wykonawstwie konstrukcji stalowych dla przemysłu oraz modernizacji i naprawie części ciśnieniowych kotłów energetycznych.
EURO-SPAW posiada uprawnienia UDT w zakresie spawania rurociągów oraz zbiorników bezciśnieniowych i niskociśnieniowych. Naszą siłą jest doświadczenie i terminowość realizacji prac. Nasi pracownicy sprawdzili się w praktyce przy wielu projektach realizowanych dla firm z całej Polski, niejednokrotnie udowadniając przy tym, że wiedza, kreatywność i zaangażowanie są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Potrafimy pracować w najtrudniejszych warunkach, a prowadzone przez nas działania nie powodują konieczności zamykania modernizowanych obiektów. Stawiamy na najnowsze technologie i cały czas poszerzamy zakres naszych kompetencji oraz modernizujemy posiadane zaplecze techniczne, aby dzięki temu jeszcze lepiej spełniać oczekiwania Klientów.

 

Referencje

CONTEC-1

Contec

ENDRES&HAUSER-1

ENDRES&HAUSER

ENDRESS&HAUSER ESTRY-1

ENDRESS&HAUSER ESTRY

ENDRESS&HAUSER SYNTHOS-1

ENDRESS&HAUSER SYNTHOS

OLPP BP1 zwiększenie wydajności ON-1

OLPP BP1 zwiększenie wydajności ON

OLPP BP13-1

OLPP BP13

PERN BP1-1

PERN BP1

PERN BP1 montaż zasuwy DN300-1

PERN BP1 montaż zasuwy DN300

PERN BP5-1

PERN BP5

PERN BP10-1

PERN BP10-1

Referencje Naftoserwis dodatki

Naftoserwis

Referencje OLPP Koluszki

OLPP Koluszki

Referencje-OLPP-Małaszewicze-2

OLPP Małaszewicze

referencje Merkop

Merkop

Referencje-Petrolot

Petrolot

Referencje-POL-AQUA

Pol Aqua

Referencje-Sarel-Bis

Sarel Bis

Referencje-ZRE

ZRE

Top
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.